Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Sterkowiec - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Komfortowe jasne 2 pokoje z dużym balkonem Os. Zielone, tarnów IV piętro, blok z wielkiej płyty po termoizolacji Mam do sprzedaży bezpośredniej przestronne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

423 376 zł45 m² 9 408,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 45,04 m2 usytuowany na parterze budynku w zabudowie szeregowej na Piaskowce. Lokal mieszkalny składa się z części dziennej, którą stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Tarnów

Tarnów(Sterkowiec + 22 km)

470 940 zł50,10 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Prezentuję ofertę ostatniego wolnego mieszkania w kameralnym apartamentowcu położonym w samym sercu Tarnowa. Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną architekturą i wysokim standardem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Rodzinne, dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 81,38 m 2 z ogródkiem i miejscem postojowym | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł52,70 m² 8 159,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Gotowe do zamieszkania, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie, zlokalizowane pierwszym piętrze. Lokalizacja Nieruchomość leży w zielonej i dojrzałej dzielnicy na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jasna,Tarnów(Sterkowiec + 22 km)

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Atuty mieszkania: rozkładowy układ: do wszystkich pomieszczeń wchodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

329 730 zł37 m² 8 911,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 37,90 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w nowym bloku Tarnowie przy ul. Wieniawskiego. Lokal mieszkalny składa się z części dziennej, którą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy

Zabłocie,Tarnów(Sterkowiec + 22 km)

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "nowa Pradolina"! Zalety: - nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Tarnów

Gumniska,Tarnów(Sterkowiec + 22 km)

550 000 zł59,05 m² 9 314,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem w Tarnowie, świetnie skomunikowane z centrum miasta i wjazdem na autostradę. Nieruchomość jest w trakcie prac wykończeniowych. -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jasna,Tarnów(Sterkowiec + 22 km)

349 000 zł59 m² 5 915,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 59.00 m2. Lokalizacja:Szpitalna. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Za Torem

Sterkowiec,małopolskie

64 000 zł64 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania mieszkanie w Sterkowcu, powiat brzeski, woj.małopolskie. Mieszkanie na parterze w dwurodzinnym domu 64,00 m2 plus pomieszczenia piwniczne. Cena całkowita 64000 zł.Na piętrze druga.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij